» »

Як Встановити підсвічування в автоДля БІЛЬШОГО комфорту в темний годину доби іноді звітність, збільшити ступінь освітлення Деяк зон в салоні автомобіля. Зробити це можна за помощью автомобільніх малогабаритних або стрічковіх світільніків, в якіх Використовують лампи розжарювання, Люмінесцентні лампи або світлодіоді.

Як Встановити підсвічування в авто
Вам Знадоби
  • Автомобільні (розраховані на напругу 12 Вольт) Люмінесцентні або стрічкові Світлодіодні світильники необхідної довжина и кольору, з'єднувальні дрота, мультиметр, паяльник, пріпій, каніфоль.

Для Поліпшення загально освітлення в салоні автомобіля використовуются Люмінесцентні або стрічкові Світлодіодні світильники, так як, на Відміну Від ламп розжарювання, смороду спожівають однозначно менший струм. Залежних від габарітів світільніків, закріпіть їх на бічніх стійках або в будь-якому ЗРУЧНИЙ місці салону помощью саморізів по металу. Стрічкові Світлодіодні світильники, як правило, мают Самоклеюча основу на звороті. Для кріплення такого світильника ретельно Очістіть и знежірте поверхню, на якові будете его зміцнюваті. Потім зніміть захисне плівку з клеїть шару и прітісніть до очіщеної поверхні.

Підключіть, дотрімуючісь полярності, паралельно до штатного світильника освітлення салону. Полярність харчування візначте помощью мультиметра. Для цього підключіть вімірювальній щуп чорного кольору до Спільного висновка приладнати, а щуп червоного кольору висновка для вімірювання напруги. Увімкніть прилад, повернувши ручку в сектор для вімірювання постійної напруги, и встановіть ее напроти цифри 20 (межа вімірювання 20 Вольт). Підключіть щупі до штатного світильника салону. Увімкніть его. Если на дисплеї приладнав Відображається Напруга Зі знаком «мінус», значити червоний щуп приладнав підключеній до негативного проводу, а чорний щуп до позитивного проводу живлення світильника. Если знак «мінус» на дисплеї НЕ Відображається, значити, полярність Підключення протилежних.

Если нужно, щоб новий світильник включався Незалежності від штатного світильника салону, встановіть на пріладовій панелі малогабаритних автомобільний вимикач на 2 положення. Припаяйте 2 дрота до клем Вимикач. Один провід від Вимикач підключіть до позитивного висновка світильника. Другий провід підключіть до позитивного проводу прікурювача. Негативний провід живлення підключіть до «масі» автомобіля.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: