» »

Як чістіті блок живленняЕсли при включенні комп'ютера в блоці живлення Щось стукає и гуркоче, це означає, что ВІН потребує Чищення. Пив, яка накопічується на лопати кулера, змінює їх Вагу, через что ротор розхітується и поступово виход з ладу. У результаті доводитися міняті блок живлення. Щоб цього не став нужно періодічно прочіщаті БП.

Як чістіті блок живлення
Вам Знадоби
  • - викрутка;
  • - машинне масло або Інша мастило.

Зніміть кришку верхньої Частини блоку живлення. Для цього вікрутіть помощью хрестової викрутки 4 гвинта.

Если Із зворотнього боку кришки скупчилися велика кількість пилку, то ее обов'язково нужно вічістіті. Если цього НЕ сделать, то цею пив назад осядемо на кулер. Бажано протерту металеву поверхню сухою ганчіркою.

Отримай доступ до самого БП з бічної стінкі, відкрутіть 4 Додатковий гвинта по Кутах кулера. Це дозволити Знято плату и провести більш якісну чистку. Під вентилятором накопічується велика кількість пилку, якові теж звітність, вічістіті.

Зніміть плату, відкрутівші ще 4 гвинта на Нижній стінці (ЯКЩО смороду Присутні). Прочистите корпус від пилку.

Візьміть кулер. Велика частина пилку накопічується самє на ньом. Очістіть его від зовнішньої пилку, а потім зніміть захисне наклейку на одній з йо сторін. Если присутности спеціальна гумова заглушка, яка перешкоджає доступу до механізму вентилятора, то ее такоже нужно Знято. Акуратно вітягніть пластикову шайбу.

Вічістіте всю знайдення пив, яка и ускладнює Обертаном кулера. Нанесіть мастило на вал ротора для полегшення его Обертаном.

Встановіть плату и кулер тому. Вентилятор ставитися на вдув, тому ротор винен знаходітіся всередіні корпусу, а наклейка Ближче до стінкі.

Акуратно прікрутіть верхню кришку. Краї повінні потрапіті в Пазі корпусу блоку живлення, а проводити не повінні пережімає. Поставте БП в комп'ютер и перевірте кулер на працездатність.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: