» »

Чому Не працює спалахПрактично будь-який сучасний фотоапарат, за вінятком моделей ПРОФЕСІЙНОГО сегмента, обладнання вбудований спалахи. Ця частина фототехніки стала Дуже технологічною и Складна, у зв'язку з чім у недосвідченіх Користувачів могут вінікнуті Проблема з ее Використання.

Чому Не працює спалах
Спалах в СУЧАСНИХ фотоапаратів, будь то вбудована або підключається, являє собою прилад, Що з імпульсною ксенонові лампи и керуючої мікросхеми. Колі фотоапарат подає сигнал Спалахи, лампа ее спалахує з розрахованої заздалегідь потужністю и довжина світлового імпульсу.

Если ві вікорістовуєте компактний фотоапарат, и вбудований спалах НЕ спрацьовує - перевірте, чи правильно Обраний режим зйомки. Если зйомка проводитися в режимах, Наприклад, «Нічна зйомка», «Діти», «Тварини», «Пейзаж», то велика ймовірність, что в них заборонено Використання Спалахи. Увімкніть автоматичний режим, найчастіше позначається літерою «А», и зробіть Тестовий кадр. Звітність, зауважіті, что фотоспалах не якщо задіяно, ЯКЩО ві знімаєте в Яскраве Світлі, фотоапарат может легко впоратіся без неї.

У багатьох моделях є функція примусового Відключення спрацьовування спалахи, даже ЯКЩО та передбача налаштування за замовчуванням в якому-небудь режімі зйомки. Знайдіть на корпусі вашого фотоапарата кнопку Зі значком у вігляді блискавки. За помощью неї можна примусово відключаті або включаться спалах. Если Такої кнопки не передбача, увійдіть в меню фотоапарата и перевірте настройки.

При вікорістанні зовнішнього Спалахи Переконайся, что вона захи Системі, сумісної з вашим фотоапаратом. При возможности використовуются Спалахи и фотоапарати одного и того ж виробника - це гарантує їх точну роботу и розшірені Функції Використання.

Перш чем підключіті спалах до фотоапарата, включіть ее и задіюйте кнопку «Тест», ЯКЩО така передбача конструкцією. Так ві відразу отрімаєте інформацію про ті, чи не перегоріла чи лампа.

Если зовнішня спалах працює без фотоапарата, альо НЕ функціонує належноє чином после Підключення, перевірте налаштування ее роботи в меню фотоапарата, а такоже в налаштування на корпусі самої фотоспалахі. Бажано перевести налаштування в один и тієї ж режим віміру и сінхронізації. Найпошіренішім и безкомпроміснім є «TTL» и его різновіді.

При трівалій зйомці І частина вікорістанні Спалахи на Дуже сильною потужності вітрачається велика кількість ЕНЕРГІЇ. З годиною цикл зарядки Спалахи перед Наступний Використання буде ставаті повільніше и может займатись кілька секунд. До завершення полного заряду спалах спрацьовуваті НЕ может. Переконатіся в ее готовності до зйомки можна за спеціальнім світловім індікатором.

Спалах такоже может мати ФІЗИЧНІ несправності. Чи не розбірайте фотоапарат або спалах самостійно - це Складний прилад з великою кількістю дрібніх и кріхкіх деталей, Які легко пошкодіті. Скорістайтеся услуг фотосервісу.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: