» »

Холодний неон в дізайні автомобіляАвтолюбітелі прагнуть сделать свою машину Яскрава и такою, что запам'ятовується, вікорістовуючі для цього Різні ідеї тюнінга. Одним з найпопулярнішіх нововведень среди бажаючих "підсвітіті" свое авто ставши холодний гнучкий неон.

Холодний неон в дізайні автомобіля
Завдяк малим витрат ЕНЕРГІЇ, довговічності, вологостійкості, возможности створюваті з гнучкого неону будь-які малюнки ВІН ставши Дуже Привабливий матеріалом, Який замінів світлодіоді и дюралайт.

Використовуват гнучкий неон на авто можна для підсвічування пріладової панелі, ручок, педалей всередіні салону, освітлення багажника. Прікрашаті днище бажано Тільки у низьких спортивних автомобилей, так як самє смороду виграють від такого освітлення.

Для установки гнучкого холодного неону на авто Знадоби шнур, СПЕЦІАЛЬНІ переходнічкі-коннектор та інверторі. Неонових шнур легко ріжеться и згінається, тому Встановити холодний неон своїми руками можна без Залучення майстрів.

Кріпіться неоновий шнур помощью клею, такоже можливе придбання дрота, что має спеціальну смугу, для установки на пріладову панель.

Харчування гнучкого холодного неону МОЖЛИВО ЗА рахунок інвертора, Який підключається до прікурювача, або спожіває Енергію від батарей. На 5 метрів гнучкого холодного неону необхідній один інвертор на 12 В. До проводу припаивается один або кілька конекторів, до якіх підключається неоновий шнур.

Щоб спаяті гнучкий холодний неон между собою або з коннектором, звітність, розрізаті Оболонков шнура, пріпаяті один до одного товстий проводок, а Дві меленьких зволікання скрутити между собою, ізолювавші їх один від одного и от основного дрота, конструкцію замотаті ізоляційною стрічкою.

Конструкція холодного неону на авто можлива абсолютно будь-яка, так як споюваті между собою можна даже дротов різніх кольорів, а до инвертору підключаті кілька шнурів одночасно.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: