» »

Що робити, ЯКЩО в телефоні вірусПерші віруси под мобільні телефони з'явилися на качану цього століття. З тих ПІР, в міру ускладнення операційніх систем мобільніх телефонов, еволюціонують и віруси. Наявність вірусу на мобільному телефоні может привести до Дуже непріємніх НАСЛІДКІВ, починаючі з ВТРАТИ зберігаються в телефоні Даних до Цілком відчутніх ФІНАНСОВИХ ВТРАТИ.

Що робити, ЯКЩО в телефоні вірус
Слід знаті, что віруси на мобільному телефоні могут буті двох тіпів: напісані спеціально под мобільні телефони и звічайні комп'ютерні віруси, что попал на телефон Із записання файлами. Комп'ютерні віруси зазвічай НЕ заважають користуватись телефоном, его власник может помітіті їх позбав при підключенні телефону до комп'ютера - антівірусна программа последнего сообщает про заражені файлах.

ВИДАЛИТИ Такі віруси Дуже просто - Достатньо проскануваті телефон антівірусною програмою комп'ютера. Альо віруси для мобільніх телефонов звічайній комп'ютерним антівірусом НЕ ВИДАЛИТИ, так як на комп'ютері и мобільніку ВСТАНОВЛЕНО Різні операційні системи.

Если ві корістуєтеся смартфоном, то для его перевіркі ві можете завантажити програму Kaspersky Mobile Security. Програма підтрімує наступні Версії ОС: Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1, 6.5; Symbian ^ 3, Symbian 9.1, 9.2, 9.3, 9.4 Series 60 (only Nokia); BlackBerry; Android 1.5, 1.6, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3. Безкоштовна пробну версию програми ві можете завантажити, пройшовші за ПОСИЛАННЯ: http://www.kaspersky.ru/productupdates?chapter=207367653.

Если ві НЕ добре там, яка ОС ВСТАНОВЛЕНО у Вашому смартфоні, пройдіть по віщенаведеної ПОСИЛАННЯ и віберіть Потрібний антивірус за моделлю вашого смартфона. Ві можете завантажити програму прямо з телефону, набравши в его мобільному браузері: kms.kaspersky.ru.

Одним з варіантів Очищення телефону є его форматування. При форматуванні ВСІ налаштування телефону повертаються в Заводський стан, вся інформація користувача відаляється. Інформацію про команду для форматування вашого телефону Шукайте в довідковому керівніцтві до нього.

Будь-яку ЗАГРОЗА краще попереджаті, чем потім усуваті ее Наслідки. Для того щоб ваш телефон не оказался заражень вірусамі, дотримуйтесь елементарних ЗАХОДІВ обережності. Чи не завантажено програми и файли з невідоміх вам сайтів, які не Вірте тім, хто предлагает БЕЗКОШТОВНО завантажити антівірусні програми для телефонов - у більшості віпадків ВСІ ЦІ програми заражені вірусамі. Чи не відкрівайте MMS від Незнайома людей, Які НЕ передзвонюйте на незнайомі телефони. Чи не переходьте за надісланім вам ПОСИЛАННЯ від Незнайома людей. Вімікайте bluetooth. Дотримання ціх Просто заходьте вбереже вас від багатьох проблем.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: