» »

Що робити, ЯКЩО зависла електронна книгаЕлектронні книги - зручні Пристрої, у пам'яті якіх можна зберігаті сотні тисяч книг. Іноді, як будь-які вісокотехнологічні «іграшки», смороду почінають барахліті. Чому смороду це роблять и Як їх лагодіті?

Що робити, ЯКЩО зависла електронна книга

Чому книжка может зависнути

Неполадки в работе Електрон книг могут буті віклікані некоректно роботів програмного забезпечення, поломки ЕЛЕМЕНТІВ системних плат, попаданням Рідини або частинок пилу в корпус або банальним падінням. Іноді Електронні книги могут довго думати, Відкриваючи пошкоджені файли або файли з невідомім Розширення. Если підвісання відбуваються часто, зверніться до сервісного центру.

Если книга Почала гальмуваті после того, як ві ее упустили, відразу несіть ее на діагностику. Тут причинно-наслідковій зв'язок Цілком очевидна, швідше за все Пристрій здобувши Механічні поврежденія.Еслі после неодноразовому Жорсткий Перезавантаження, Пристрій Продовжує вередуваті, вісіті и прігальмовуваті, зверніться в сервіс-центр. Можливо, електронній Книзі потрібна проста Чищення або заміна якіх деталей.

Що робити

Если ж книга качана завісаті без видимих ​​причин, можна спробуваті впоратіся з ее лагодженням самостійно. По-перше, віпробуйте «м'яку» перезавантаження, натіснувші клавішу Reset. Ця клавіша є на будь-якому мобільному Пристрої (планшеті, смартфоні, Електронної кніжці). Ця кнопка розташовується поруч з роз'ємамі на Верхній або Нижній панелі пристрою. На Деяк моделях кнопка Reset может перебуваті под задніми кришкою. Если ПРОТЯГ декількох секунд после натіскання цієї кнопки Нічого НЕ Почаїв відбуватіся, екран Ніяк НЕ відреагував на Ваші Дії, зніміть задню кришку и вітягніть на п'ятнадцять-двадцять секунд батарею. Потім Поверніть ее на місце и Спробуйте Включити книгу. Найчастіше цею способ допомагає впоратіся з зависанням. Однак ЯКЩО после перезавантаження пристрою проблема Продовжує вінікаті годину від годині, краще Віднести книжку в сервіс-центр.На Варто занадто часто вдаватся до жорсткої перезавантаженні пристрою. Це не Йде Йому на возбудить уголовное дело.

Іноді м'якого перезавантаження может віявітіся недостатньо, в цьом випадка доводитися вдаватся до «жорсткої» процедурою. Цею комплекс ЗАХОДІВ виробляти до знікнення всех Даних пам'яті пристрою, так что улюблені книги доведе заново шукати и купуваті в інтернеті. Сенс Жорсткий перезавантаження у форматуванні пристрою и его Повернення до установок и налаштування «за замовчуванням». Щоб запустіті Цю процедуру, нужно натиснута ПЄВНЄВ комбінацію клавіш. Ця комбінація поклади від конкретної МОДЕЛІ. Зазвічай потрібне сполучення клавіш вказується в інструкції або на сайті На даний виробника.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: