» »

Що робити, ЯКЩО один Навушники Не працюєНа жаль, у продаж всі ще немає прістроїв, что відправляють звуки, закодовані в електричний сигнал, безпосередно в мозок. Тому цею сигнал відправляється відтворюючіх прістроєм в Динаміки навушників, Які створюють коливання Повітря, уловлювані мембраною у вусі слухача и надалі преутворені в сигналі нервово закінчень. Если один з навушників Раптена перестає стрясаті Повітря у вусі слухача, то причин цьом может буті декілька и частина з них можна усунуті й достатньо легко.

Що робити, ЯКЩО один Навушники Не працює
Щоб справити і з цією не смертельною, альо прикрию непріємністю нужно спочатку візначіті, Що саме Вийшла з ладу - «локалізуваті несправність», як вісловлюються у фільмах всякі «електронутіе профі». Почніть з перевіркі найпростішого - Переконайся, что штекер з'єднувального проводу навушників до упору вставлений в гніздо. Контакти, что передаються сигналі лівого и правого каналів на штірках СУЧАСНИХ конекторів віконані у вігляді кілець, розташованіх Одне над іншім. Если штекер вставлений не до упору, то Верхнє кільце НЕ стосується відповідного контакту в роз'ємі и один з Головня телефонов НЕ отрімує сигналу.

Іншою причиною может буті неправильне Функціонування в Пристрої, до Якого підключеній Навушники, спеціальної програми («драйвера»), что Забезпечує его спільну роботу з системами цього пристрою. Найчастіше непріємність цього роду Трапляється при підключенні навушників до комп'ютерів. Усунуті ее можна Тільки установкою відповідного драйвера - зазвічай в комплекті придбаних навушників або пристрою, до Якого смороду підключаються, є диск з потрібнім Програмне забезпечення. Если его немає, то доведете пошукаті драйвер в інтернеті.

Обідві наведені Вище причини усуваються без «хірургічного втручання», так як сам «пацієнт» (навушники) НЕ має яких-небудь Пошкодження. Если ж змусіті працювати и другий динамік пристрою перерахованого методи не удалось, то, ймовірно, Такі Пошкодження все ж є. Огляньте з'єднувальній шнур від навушників - Можливо, десь ВІН частково Пошкодження и контакт проводка одного з каналів порушеннях. Найчастіше це відбувається Поблизу від з'єднувального штекера и от дінаміків навушників. Зрозуміло, навушники з таким Пошкодження доведе поміняті, альо як Тимчасовий Захід можна замініті Пошкодження частині, ЯКЩО у Вашому розпорядженні є непотрібній Пристрій з аналогічнім з'єднувальнім кабелем. У цьом випадка просто відріжте Пошкодження частині, зачистите и скрутіть проводки старого и нового з'єднувальніх шнурів и обмотайте ізоляційною стрічкою (скотчем, что клеїться стікером, и т.д.) місце з'єднання хочай б одного з двох проводков.

Если Нічого з перерахованого Вище НЕ змусіло навушники функціонуваті нормально, то Дуже велика вірогідність того, что Пошкодження динамік або що-небудь ще всередіні корпусу непрацюючий головного телефону. Так як ЦІ Частини навушників, як правило, робляться нерозбірнімі, то вам залішається Тільки попрощатіся з Навушники и порадуваті собі новою покупкою.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: