» »

Що робити, ЯКЩО планшет зависПланшетні комп'ютери неймовірно Популярні в Данії годину. Добре, коли Пристрій радує вас своєю Божою безперебійною роботів, альо що робити, ЯКЩО планшет завис и НЕ реагує на будь-які Ваші Дії?

Що робити, ЯКЩО планшет завис

Найпростішій способ впоратіся Із зависли прістроєм - перезавантажіті его. Натісніть на кнопку харчування, зачекайте кілька секунд. Простежте за тим, щоб Пристрій відключілася. Через кілька хвилин зробіть СПРОБА вновь Включити его.

Если планшет не вімікається або при включенні ВІН продовжіть виснути, війміть з нього ВСІ додаткові Пристрої. Це могут буті сім-карта, карта пам'яті, модем, акумулятор. Заліште ВСІ на кілька хвилин у спокої, а потім Поверніть аксесуари на свои місця, зробіть СПРОБА включення.

Альо що робити, ЯКЩО планшет завис, и ЦІ спосіб не допомоглі? Спробуйте найрадікальнішій метод - повне перезавантаження Hard Reset.

Зазвічай при такій Операції Повністю перезавантажується вся система пристрою, а тому могут буті загублені контакти, настройки, встановлені Додатки.

Такоже бажано перед проведенням перезавантаження вітягті з планшета карту пам'яті. Хоч з нею и не винних Нічого трапітіся, альо Бували випадка, коли после Hard Reset вона переставала працювати.

Если ж даже повне перезавантаження НЕ допомогла, то найімовірніше, у пристрою існують проблеми не в програмної, а в апаратній частіні, а тому вам слід звернути в спеціалізований сервіс. У залежності від марки планшета в службу ремонту Самсунг, Леново, Асус и т.д.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: