» »

Що робити, ЯКЩО СІВ акумуляторБуває, что в самий невідповідній момент ваша машина не заводиться з-за того, что акумулятор розрядівся. Чи не панікуйте. Зовсім НЕ обов'язково закликати до ДОПОМОГИ евакуатор, щоб відвесті автомобіль в ремонт. Ві в змозі впоратіся з проблемою.Більше Самі.

Що робити, ЯКЩО СІВ акумулятор
Найчастіше взимку Трапляється така непріємність: вам треба їхаті, а акумулятор СІВ, и автомобіль відмовляється заводітіся. Як вчинити в такій сітуації? Звічайній, можна віклікаті евакуатор, відвесті машину в автосервіс, фахівці дістануть акумулятор и підзарядітіся его. Альо все це загрожує Дуже чималий фінансовімі витратами.

Все можна сделать простіше, при цьом копійчаних коштів втрачають не доведеться, прінаймні, не так Багато. Зарядитися акумулятор можна и от Іншого автомобіля. Если Поблизу є дорога, гальмівна небудь автомобіль и попросіть ДОПОМОГИ. У Іншому випадка заведіть машину, скажімо так, вручну. Зверніться до перехожих, щоб вас підштовхнулі. После Розгон відавіть зчеплення до упору, после чего Поверніть ключ у замку запалювання, при цьом одночасно перемікаючісь на одному передачу. Автомобіль заведеться. Залишкова заряду акумулятора, что СІВ буде Достатньо, щоб дістатіся до найближче автосервісу. Альо ні в якому разі не глушити мотор, інакше больше таким способ машину ві Вже не заведеться.

Если ж вдома у вас є свое зарядний пристрій акумулятора, тоді можете скористати ним. Тільки будьте обережні. Дістільована вода почном нагріватіся, внаслідок чого розпочнуться випаровуваності. Через це стінкі акумулятора будут розшірюватіся. Болті может вибитим. Тому рекомендується їх вікриття перед тім, як приступити до зарядки, и Накритий звічайній білим Аркуша, придавивши книгою.

Зверніть уваг на ті, что часто в імпортніх акумулятори є верхня кришка, якові нужно Знято, а потім Вже вікручуваті болти. Чи не Варто вважаті, что ЯКЩО корпус Суцільний, то ВІН ні на чому НЕ трімається. У кожному разі болти будут.

Щоб НЕ потрапляті в подібні непріємні сітуації, що не Варто перевантажуваті акумулятор, его нужно берегті. Чи не Вмикай Постійно світло в салоні, кондиціонер, що не їдьте з далекими габаритами трівалій годину - НАВАНТАЖЕННЯ велика. Взимку рекомендується акумулятор діставаті и забирати додому, де в Теплі з ним Нічого НЕ трап.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: