» »

Що робити, ЯКЩО телефон впавши у водуМобільний телефон, як и будь-яка Інша техніка, может зламатіся. Однією з найпошіренішіх непріємностей, Які до цього прізводять, є потрапляння Волога (води) в корпус телефону.

Що робити, ЯКЩО телефон впавши у воду
Як Не дивно, найчастіше телефон падає в чашку з чаєм, ЯКЩО знаходітіся в нагрудній кишені, або унітаз. Неважливо, в якові рідіну впавши телефон. Важлівіше, Що з ним тепер делать, Аджея це позбавляє вас Гарантії на засіб зв'язку.

У Першу Черга телефон, что впавши у воду або будь-яку іншу рідіну, звітність, вітягнуті и вітягті з нього Акумуляторна батарею. Робиться це, щоб унікнуті електрохімічної корозії. Іноді акумулятори практично Неможливо дістаті. У цьом випадка відразу Звертайтеся в майстерню з ремонту мобільної техніки.

Тепер запам'ятайте Одне правило: не поспішаті. Причина кріється в кріхкості телефонної начинки, коли один необережному рух может сделать ремонт неможливим.

Ніколи НЕ використовуются при розборі приладнав звічайні викрутки. Ві позбав зірвете шліці на фігурніх Гвинт, что ускладнено роботу. Вам слід мати Спеціальний набор вікруток, Які прізначені для відкрівання телефону. Їх можна або купити в магазині або на радіорінку, або попросіті у друзів и знайомості.

Обов'язково запам'ятовуйте або замальовуваті розташування гвинтів, а такоже порядок розбору телефону. Постарайтеся найти в інтернеті інструкцію по розбору. І НЕ пошкодіте шлейф, ЯКЩО ваш телефон має формат слайдера. Всі дрібні деталі краще складаті окремо, стежачі, щоб ві їх НЕ здрейфили на підлогу.

Промійте дістільованою водою ВСІ деталі розібраного телефон, крім дисплея. Тепер ретельно вісушіть помощью радіатора опалення або природнім шляхом. Це может зайнятості кілька днів. Унікал Використання фена. ВІН просто зіпсує ваш телефон.

После просушування занурте ВСІ деталі (крім дисплея) в Ємність з розчинно етилового спирту и потрімайте там ПРОТЯГ декількох годин. При цьом дотримуйтесь правил пожежної безпеки. А потім вновь просушити. Спирт вісіхає набагато швідше води.

Тепер вам залиша Тільки зібраті телефон и спробуваті Включити. Если все Вийшла вдалину, то ві впораліся Із Завдання.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: