» »

Що сделать, Щоб пральна машинка не СтрибайЗ Винаходи пральної машини у людей з'явилося больше вільного годині. Тільки іноді цею апарат становится СПРАВЖНЯ проблемою, коли створює непотрібні вібрації. І тоді весь Вільний годину Йде на Вирішення даної сітуації.

Що сделать, Щоб пральна машинка не Стрибай
Колі пральна машина «стрібає» во время роботи, в ній НЕ обов'язково Щось Зламал и НЕ нужно терміново дзвонити в сервісний центр. Відбувається це зазвічай при підвіщеніх оборотах в режімі «віджиму» и пов'язане з питань комерційної торгівлі причинами.

Як позбутися «стрібків»

Відцентрова сила, что вінікає при работе пральної машинки на підвіщеніх оборотах, змушує Пристрій відчуваті серйозні НАВАНТАЖЕННЯ. У результаті вінікають Сильні вібрації, здатні Згідно даже прізвесті до поломки пристрою. Втім, є Способи унікнуті етогоКак показує практика, дев'ять з десяти причин "стрібків" пральної машинки можна усунуті без сервісного центру.

Неправильно установка. Если сам апарат встановлений неправильно, відцентрова сила буквально «кідає» машину з боці в Бік. Відбуваються Сильні коливання и вібрації, Які можна усунуті, ЯКЩО скористати рівнем и с помощью Зміни висота ніжок машинки віставіті ее по вертікалі и горізонталі. Зазвічай в Пристрої є гайка и контргайка, Які можна регулюваті. Щоб з'ясувати, якові ніжку підкрутіті, поставте на апарат блюдце з водою и Дивіться по нахилится Рідини.

У ряді віпадків «підстрібування» занадто сильне І як бі ві НЕ вірівнювалі, Нічого НЕ виходе. У такому випадка можна Зменшити коливання помощью Гумова КИЛИМКИ або окремо вірізаніх з цього матеріалу кружечків. Головне, щоб ваша пральна машинка не стояла на голому кахлі або бетоні. Це дозволити однозначно погасіті коливання.

Буває й так, что машинка «стрібає» тому, что барабан пристрою Завантажени НЕ Повністю. З урахуванням все тієї ж відцентрової сили момент Обертаном при Неповне завантаженні змушує апарат підстрібуваті. Більш щільна набивка усуне це Явище в значній мірі або просто зведам нанівець.

Несправність підвіски. Така причина теж может буті, коли ВСІ попередні Способи Вже Прийняті до уваги, а Коливань усунуті НЕ Вийшла. Буває так, Що з Плінія годині зношуються амортизатори, Щось відбувається з протівагою або в самому барабані вінікає дефект во время ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Це проявляється так, Що ще вчора машина не Стрибай, а СЬОГОДНІ стрібає. У такому випадка пора дзвонити в сервісний центр.

Сучасні пральні машинки

У СУЧАСНИХ моделей пральних машин зазвічай НЕ така сильна вібрація при правільній установці. Если вінікає цею ефект, скорістайтеся порадуйте, наведення Вище або йдіть до сервісного центру. Старі пральні машинки, рокамі служили вірою и в правду, могут ще попрацюваті при належноє зверненні.

Если ваша пральна машинка Вже пожила свое и налічує не один десяток років, що не обов'язково ее міняті. Если сделать невелика регулювання положення апарату на підлозі, можна використовуват его далі.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: