» »

Як готуватись в вафельніціДомашні Вафлі найчастіше асоціюються З дитинства, ароматом ванілі, солодким кремом и Маминої любов'ю. Мабуть, Жоден з нас не відмовіться від теплої хрустко Вафлі, Щойно спеченої в вафельніці. Щоб Вафлі були самє такими, як у дітінстві, звітність, правильно їх пріготуваті.

Як готуватись в вафельніці
Вам Знадоби
  • 250 гр. вершкового масла
  • 200 гр. сахаpа
  • 5-6 яєць
  • 500 гр. мyкі
  • щіпка соди
  • 5 гр. ваніліну
  • 700-900 мл молока

Рецептів домашніх вафель існує безліч. Доведе Трохи поексперіментуваті и вібрато підходящій самє вам рецепт. До класичності відносять наступні Вафлі. Смороду готуються з вершкового масла, цукри, яєць, борошна, соди, ваніліну и молока. Прокуратура: хрусткі, Щільні Вафлі, Які, поки смороду гарячі, можна згорнути в трубочку. Щоб СПЕКТА більш м'які Вафлі, вместо молока Дода воду и 3-4 ложки вершків. А щоб Вафлі стали більш хрустко и повітряними, можна в тісто Додати пачку розпушувача.

Маргарин або масло розтопіть на паровій бані, що не доводячі до кіпіння, Дода збіті з Цукр яйця и насіпте борошно. Дуже ніжно помощью ложки замісіть тісто, поступово підліваючі молоко або воду. У самому кінці всіпте соду або розпушувач. Тісто зробіть злегка рідкім, за консістенцією воно винне нагадуваті сметану. Намагайтеся сделать тісто без грудочок, інакше Вафлі пропекутся нерівномірно.

Нагрійте вафельніці. До речі, вафельніці бувають найрізноманітніші: і квадратні, и круглі, и з великим малюнком, и з дрібним, и електричної, и Схожі на сковорідку. Если пластини вафельніці НЕ мают тефлонове покриття, змастіть їх Вершкова маслом, дере чем заліваті тісто.

Залійте ополонікі тесту Рівно у середині І закрійте вафельніці. Через 30-60 секунд перевірте. Вафля готова.

Поки вона тепла, їй можна надаті будь-яку форму. Найчастіше Вафлі залішають у вігляді листів або згортають в трубочки, щоб потім наповніті кремом.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: