» »

Як використовуват папір для віпічкіПапір для віпічкі. Папір для віпічкі, або пекарня папір, вікорістовується НЕ Тільки при віготовленні кондитерських виробів. Залежних від ее увазі, на ній можна розгортаті тісто, малювати шаблони для віпічкі або шоколадних візерунків. Крім того, в ній запікають и зберігають Різні продукти.

Як використовуват папір для віпічкі

Багато пан старого Гарту НЕ Любляна користуватись папером для віпічкі. Швідше за все справа в тому, что смороду плутають ее з креслярської кальки, на якій Було Прийнято віпікаті ще в радянські часи. Дійсно калька, як найдешевше вид пекарської папери, Підходить Тільки для Дуже ОБМЕЖЕНОЮ! Застосування. Вона Швидко розмокає, ЯКЩО випічка жирна або волога и здатн прилипнути, ЯКЩО у віробі мало жиру и воно сухе. Если у вас немає под рукою Іншого паперу, то кальку можна використовуват, щоб менше мити посуд, вістілая протівні для віпічкі дріжджового и пісочного тіста або посуд, в якій ві будете «збіраті» Холодні кондитерські вироби з низько вологістю, як, Наприклад, чізкейк на Основі з печива.

Найпошіреніша пекарня папір - пергамент. Це папір, просочилася Розчин сірчаної кислоти для Підвищення міцності. ВІН погано пропускає волога, добро вбірає жир, стійкій до високих температур. Его добро використовуват для віпічкі різніх виробів, альо краще тримати на кухні для других цілей. З такого паперу Прокуратура: зручні корнетики для крему, глазурі, розтопленого шоколаду. На ній можна малювати візерунки и олівець не якщо ковзатися, як по паперу з сіліконовім Покриття, а значити самє такий папір Найкраще Підходить для шаблонів Пряниковим будіночків або солодких прикрас. Поклал пергамент на гарний Візерунок, ві легко обвівши его, а потім по ціх лініях легко намалюєте глазур'ю або розтопленім шоколадом. Вірізавші в папері-яку фігуру и поклал на торт або Бісквіт, ві отрімаєте трафарет - залиша позбав прісіпаті Цукрове пудрою, яка, шоколадною або кольоровий кокосової стружки, горіхамі и того подібним.

Пергамент з тонким сіліконовім покриття ідеальний, як для віпічкі, так и для запікання. ВІН НЕ пропускає ні жир, ні волога, вітрімує Високі и нізькі температури, его листами можна перешаровують листковий тісто перед заморожування або Інші продукти, Які ві Хочете заморозіті пластами. Такоже такий папером можна Перекласти печиво, сухофрукти, сірні та ковбасні нарізкі, прізначені для зберігання.

Силіконова папір, что продається в листах, має більш товсте покриття и того представляет собою багаторазове вариант сіліконового пергаменту.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: