» »

Як зберігаті СільКупуваті слід Тільки суху харчову Сіль. Ее кристали мают вільно пересіпатіся. При правильному зберіганні така Сіль буде Придатний в їжу не один рік!

Як зберігаті Сіль
Вам Знадоби
  • - банку з кришкою;
  • - Берестяни або дерев'яна сільнічка;
  • - зерна смаженню рису;
  • - зубочистки;
  • - промокальній папір;
  • - Картопляна мука.

Харчова Сіль винна зберігатіся в сухому місці, в щільно закритою кришкою тарі - Найкраще скляної, керамічної або пластмасова. Бажано, щоб банку стояла в шафі або на поліці неподалік від плити - так Сіль не стану Волога. Якщо не закривати Сіль, вона буде злежуватіся и утворюваті грудки.

Смажені зерна рису або кілька зубочисток в банці з сіллю увберуть Зайве Волога и попередять зліпання. Такоже, щоб Сіль булу всегда сухий, в неї можна Додати Трохи Картопляну борошна або листок промокальнім папери.

Щоб поставити Сіль на стіл до страв, ее рекомендується насіпаті з Великої банки в дерев'яну або берестяні сільнічку.

Ще більш вімогліва до умів зберігання йодована Сіль. Їй звітність, темне прохолодне місце - самє там не якщо розкладатіся йодистого калій. При правильному зберіганні йодована Сіль зберігає свои Корисні Властивості ПРОТЯГ трьох-чотірьох місяців (после Закінчення цього терміну Сіль можна використовуват в їжу, Тільки в ній Вже НЕ містіться йод). Купуючі йодовану Сіль, обов'язково подівіться на дату ее виготовлення. Крім того, пам'ятайте, что йод пропадає з СОЛІ при неправильному зберіганні - Наприклад, ЯКЩО Сіль булу підмочена або Деяк годину перебувала у відкрітій тарі. Отже, немає СЕНС брати нібіто йодовану Сіль, злиплі в грудки або лежачому врізався.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: