» »

Скільки коштує хороший чемХороший ніж - один з найбільш незамінніх предметів на будь-якій кухні. Однак на сьогоднішній день в магазинах уявлень настількі широкий асортимент ножів різної форми I вартості, что Багато початківці господині губляться в цьом різноманітті и орієнтуються Виключно на Ціну, вважаючі, что за Якість всегда треба платіті.

Скільки коштує хороший чем

Розмір має значення

У Першу Черга Варто візначітіся з тім, Які самє ножі Вам потрібні. Вважається, что Кухар-професіоналу Достатньо Всього трьох ножів різної Довжина: маленький, середній І Великий. При цьом в розрахунок не беруть Різні Спеціалізовані ножі: для карвінгу, для хліба, філейній, топірець та Інші. Врахуй, что великими «шефськімі» ножами загальною Довжина около 40 сантіметрів, швідше за все, буде НЕ Дуже комфортно орудуваті на обробній дошці стандартного розміру, тому краще взяти масивною, альо НЕ Дуже довгий ніж У якості «великого». Середній и маленький ножі теж необхідні, оскількі НЕ ВСІ Операції на кухні ЗРУЧНИЙ Здійснювати великим ножем.

Чи не Варто купуваті набори ножів на підставці, так як смороду, в більшості віпадків, віконані доволі неякісно. Крім того, пріблізно половина з ціх ножів, швідше за все, вам не Знадоби.

Скільки має коштуваті чем?

Серед значимих крітеріїв якості то, Скільки коштує чем далеко не всегда відіграє основну роль, хочай, звічайній, що не Варто сподіватіся купити за сотню рублей чем, Який буде Зручний в обігу, гігієнічний, а головне, прослужити довго. Орієнтуватіся має сенс на ціновий ДІАПАЗОН від 500 рублей до двох тисяч, залежних від розміру ножа, его масі, техніки Виконання та рукоятки.

Природно, ВАЖЛИВО и ті, наскількі чем Зручний особисто вам, тому перед покупкою краще потріматі все що сподобалися зразки в руці. Рукоятка винна добро лежать в долоні, що не ковзатися и буті й достатньо міцною. Вкрай бажано, щоб «хвостовик» ножа дорівнював рукоятці по довжіні, це додає міцності. Дерев'яні рукоятки й достатньо Популярні, прот смороду мают Схильність до розбухання від Волога, тому краще звернути уваг на якісний пластик.

Дуже ВАЖЛИВО моментом є наявність так званого «Больстер» - металевої Частини между лезом и рукояткою. Больстер НЕ Тільки збільшує масу ножа, забезпечуючі більш комфортну роботу, альо и захіщає пальці, а такоже запобігає потраплянню частинок їжі в зазор между рукояткою и лезом. Як правило, на недорогих моделях ножів Больстер навареними окремо и Виконання з більш дешевої Сталі, чем сам клинок, а від у ножів вартістю около однієї-двох тисяч рублей Больстер являє собою єдине ціле з лезом.

Керамічні ножі є хорошим варіантом, однак до них слід звікнуті. Такі ножі Дуже тендітні, тому ними не можна різаті заморожені продукти або м'ясо з кісткамі.

Майте на увазі, что більшість так званні «кованих» ножів насправді являютя собою віріб, отриманий методом гарячого штампування. Втім, смороду все одне краще дешевих клінків, штамп «холодним» способом. Саме Такі ножі, в основному, предлагают в середній ціновій категорії и є найбільш оптимальним Вибори для домашньої кухні. Звічайній, існують и більш Дорогі зразки, Наприклад, Японські ножі або клинки з титану, чия ВАРТІСТЬ может перевіщуваті 5000 рублей, но на практіці такий чем навряд чи вам Знадоби, ЯКЩО, звічайній, ві НЕ збіраєтеся працювати в ресторані.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: