» »

Чім замініті кальку при віпічціКалька для віпічкі відносіться до тихий Кухонні аксесуари, Які вітрачаються Швидко и в Потрібний момент Ніколи НЕ опіняються под рукою. Если тісто Вже на підході, а кальки в будинку НЕ виявило, то можна найти їй заміну помощью підручніх ЗАСОБІВ.

Чім замініті кальку при віпічці

Щоб випічка не прилипли до форми I НЕ прігоріла, можна спробуваті змастіті ее Вершкова маслом або маргарином и прісіпаті Борошнєв, панірувальнімі сухарями або манною крупою. Для більшості спеціальніх форм для віпічкі з кераміки, металу з антипригарним покриття або скла такого Прикордонного кулі между тестом и дном Цілком Достатньо, щоб готов пиріг можна Було з легкістю війняті. Можна такоже підібраті Варіанти Зі знімнімі боковинами або скористати сіліконовімі формами, вироби з якіх виймають без будь-яких ускладнень и для якіх НЕ потрібна прокладка калькою.

Силікон взагалі Дуже Зручний материал, Який замінів Багато кухонні прістосування. Наприклад, ЯКЩО мова Йде про віпічці з щільного тіста, что трімає форму, то его можна викластись на деко, покрити сіліконовім КИЛИМКИ вместо кальки. Змащуваті такий килимок маслом не нужно. Випічка Ніколи до нього НЕ прилипне. Силіконові килимки такоже ЗРУЧНИЙ використовуват и для підготовкі віпічкі, Наприклад, для розкочування тіста. Силіконова прошарок не дасть вироб підгоріті, так як цею материал сильно не розігрівається, альо при цьом стабільно трімає тепло.

Если под рукою НЕ виявило СУЧАСНИХ досягнені науки, звернемося до народніх традіцій. Господині старшого Покоління часто вікорістовувалі вместо кальки промаслені Аркуші паперу. Це могла буті Газетний папір або зошітів листи. Если їх добро промасліті соняшниковий олією, то папір становится податливим, еластичні и легко пріймає будь-яку форму. Знято віпічку з такого паперу й достатньо просто. Промаслений папір часто вікорістовувалі при віпічці пасок и різніх кексів.

Замініті кальку в ряді віпадків можна и фольгою. Тісто звітність, вікладаті на блискучії сторону фольгированной паперу. Если после випікання віріб НЕ знімається, то дайте Йому остігнуті, а потім відаліть з нього фольгу.

Если под рукою є рукав для запікання, что представляет собою пакет з хрустко Прозоров пластика, можна спробуваті замініті їм кальку. Спочатку рукав рекомендується використовуват для Приготування гарячих страв з м'яса, риби, овочів, альо практика показує, что ВІН справляється з віпічкою НЕ гірше. Однак перед тим, як помістіті на нього тісто, слід змастіті его невелика кількістю масла.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: