» »

Що краще на кухні: мультиварка або пароварка?Бажаючих заощадіті на кухні вільне місце и не сильно втрачають сімейний бюджет, багаті жінок задаються практичним харчуванням: що корісніше и потрібніше в господарстві - мультиварка або пароварка? На чому якому з ціх прістроїв Зупинити свой вибір? Щоб Прийняти зваження решение, спочатку слід розібратіся, в чому Полягає відмінність мультиварки від пароварки.

Що краще на кухні: мультиварка або пароварка?

Функціональні возможности пароварки

Пароварка дозволяє готувати їжу на пару. У ее підставі устанавлена ​​Ємність, у якові нужно заліваті воду. Колі вода почінає закіпаті, пара Надходить у контейнери, в якіх знаходяться заздалегідь укладені продукти.

Крім того, за помощью пароварки можна: - розігріваті, а такоже розморожуваті продукти; - Готувати продукти різніх тіпів (у комплект пристрою входити декілька ємностей - чаші для рису, Підставки для яєць ТОЩО); - Готувати комплексний обід (кілька страв одночасно); - Стерілізуваті дитячі соски та пляшечки; - Підігріваті дитяче харчування; - Подрібнюваті пріготовані страви помощью «функція блендера», яка присутности на Деяк моделях.

Функціональні возможности мультиварки

Мультиварка - це технічне прістосування, Яке є свого роду сімбіозом рисоварки, духовки, скороварки и пароварки. Цею Пристрій Складається з електричного нагрівального елемента, парової системи, каструлі для Приготування їжі и процесора, Який відповідає за автоматичності роботу даного кухонного приладнав. За помощью мультиварки можна: - готувати на пару; - Варити; - Піч; - Смажіті; - Гасить; - Готувати на грілі.

Крім того, мультиварка володіє Додатковий функціямі: - підігрів готового блюда; - Відстрочка старту.

Чім відрізняється мультиварка від пароварки

У Першу Черга пароварка відрізняється від мультиварки Вузька спеціалізацією. Вона створами для однієї конкретної задачі - Приготування їжі на пару. Мультиварка є універсальнім приладнати, замінюючі Повністю або частково кілька різніх кухонних прістосувань.

У обох типах кухонних прістроїв можна готувати Різні страви. Прот з Цім краще справляється мультиварка: за рахунок своєї багатофункціональності вона дозволяє отріматі ШИРОКЕ розмаїття смаків. У Деяк моделях пароварки может вінікнуті складність з Приготування Деяк ПРОДУКТІВ: Наприклад, рису та других круп.

Готувати на пару можна як у пароварці, так и в мультиварки. Альо слід враховуваті, что для дієтічного харчування больше Підходить самє пароварка, оскількі ее конструкція дозволяє Зберегти Вітаміни в найбільш ПОВНЕ обсязі. А тому пріготована в пароварці їжа найбільш Корисна для здоров'я. Використання цього кухонного пристрою дозволяє відмовітіся від Використання жірів.

Пріготована на пару їжа особливо рекомендується при дієтічному харчуванні, а такоже дітям до 5 років, вагітнім Жінкам и людям, страждаючім захворюваннямі шлунково-кишково тракту.

Пароварка дозволяє готувати одночасно кілька страв. У ній передбача кілька контейнеров для закладки ПРОДУКТІВ. Тому ее ЗРУЧНИЙ використовуват, коли нужно готувати на пару відразу кілька страв. Наприклад, вам может знадобітіся пріготуваті одночасно рибу або м'ясо, а такоже овочі. У мультіварці можна пріготуваті ЛИШЕ ОДНЕ блюдо за раз. А означати, доведе або окремо готувати ще Щось, або обмежитися Тільки цією стравити.

З Іншого боку, мультиварка відрізняється великою кількістю різніх функцій. Для Приготування різноманітніх страв можна вібрато режими "Гречка", "Плов", "Молочна каша", "Гасіння", "Випічка", "Варка на пару" та Інші. За помощью мультиварки можна пекти пироги, маннік, торти, Які порадують ваших гостей.

Наступна відмінність ціх прістроїв кухонної техніки стосується Швидкості Приготування їжі. Продукти в мультиварки готуються довше, ніж У пароварці. Це не Дуже зручне в плані економії годині. Крім того, пароварка простіше в обслуговуванні, вона відрізняється меншим розміром, легко розбірається, а їжа в ній НЕ прігорає. У мультіварці мається антипригарне покриття, альо ее важче відміті: через різніх способів готування в ній залішається больше бруду та жиру.

І в мультиварки, и в пароварці є таймер, Завдяк якому Можна не стежіті за процесом готування. Досить просто віставіті годину, необхідній для Приготування їжі.

Як правило, пароварки обходяться Дешевше мультіварок, особливо ЯКЩО мова Йде про Бюджетні МОДЕЛІ. Найбільш дешева пароварка коштує около 20 $. За такою ціною мультиварку ві, природно, що не знайдете. Вона коштує, як мінімум, раз на 2 дорожча. Прот Можливо купити и недорогі мультиварки, без зайвих "наворотів" начебто віпічкі хліба або варіння джему.

Мультиварка або пароварка: чому віддаті ПЕРЕВАГА?

Порівнявші пароварку и мультиварку, можна сделать Висновок, что у шкірного з ціх пріладів є свои ПЕРЕВАГА и Недоліки. Вібіраючі кухонний Пристрій, краще віходити Зі своих ПЕРЕВАГА.

Ві можете вібрато пароварку, ЯКЩО: - для вас важлівіше Всього корисність пріготовленої їжі; - Ві дотрімуєтеся дієті; - У вашій родіні є Маленькі діти, для якіх нужно готувати дитяче харчування, підігріваті пляшечки и соски; - Ві Хочете заощадіті годину на пріготуванні різніх страв; - Ві Хочете заощадіті и купить дешевий кухонний Пристрій.

Ві можете віддаті ПЕРЕВАГА мультіварці, ЯКЩО: - ві найбільше цінуєте свой комфорт и не хоче обтяжуваті собі стоянням біля плити; - Ви і члени Вашої родини є гурманами и любите готувати різноманітні страви.

Если ві-таки не Визначи у своєму віборі, ві можете почитати Відгуки споживачів про ЦІ види побутової техніки на різніх спеціалізованіх форумах.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: