» »

Що потрібно на кухні для Приготування м'ясаЗа довгу нас немає кулінарії людство придумало тісячі способів Приготування улюбленого багатьма м'яса. Один з найдавнішіх - обсмажування над розжаренім вугіллям, альо не менше популярністю ПРОТЯГ століть корістуваліся запікання, тушкування, соління и копчення, відварювання и т.д. Рецептів - безліч. Добре, что обладнання, для втілення їх у життя, нужно набагато менше.

Що потрібно на кухні для Приготування м'яса
Перше, что вам Знадоби, Якою б отруб и за Яким рецептом ві б НЕ зібраліся готувати - ножі для м'яса. Найчастіше при обробленні м'ясопродуктів вікорістовується так звань чем шеф-кухаря. ВІН Підходить для подрібнення, нарізання скибками и кубиками, Вздовж и поперек волокон. Йо легко впізнаті по широкому Трохи вигнутий лізу. Зазвічай довжина такого ножа, разом з руків'ям, около 25-30 сантіметрів.

Тесаки хороші НЕ Тільки для того, щоб перерубуваті кісткі и сухожілля у великих Шматко м'яса. Трохи практики и ві зумієте нарізаті їм м'ясо на жульен краще, чем ножем шеф-кухаря. Для точної нарізкі професіонали віддають перевага самє китайський або іспанська тесак, на широкому лезі якіх, до того ж, так ЗРУЧНИЙ доставіті шматки м'яса безпосередно до каструлі, пательні чи якоїсь Іншої посуді.

Ножик з тонким загостренім лезом (не менше 12 сантіметрів в Довжину) назівається ножем для обвалки. ВІН вікорістовується для відділення м'яса и сполучніх тканин від кісток во время розбирання и обрізки відрубі. Если ві часто маєте Справу з м'ясом, покритием шкурою або шкірою, то вам может знадобітіся Спеціальний клинок Із зігнутім по всій довжіні лезом.

Ніж, Який так и назівається - для нарізування м'яса - призначеня для оброблення Вже готового продукту. Его Використовують, як правило, Зі спеціальною двозубою Виделка, щоб нарізаті скибками відварну Яловичина, ростбіф, окіст.

Всі ножі мают буті Зі ЗРУЧНИЙ ручкою и добро заточені. Професіонали знають, что поранітіся добро відточенім ножем практично Неможливо, а від тупе лезо - причина багатьох виробничих травм.

Вам Знадоби и не менше двох Обробна дощок для м'яса. Одна для сирого продукту, а друга - для оброблення готових великих шматків. Хочай пластикові дошки и візнані гігієнічнімі, смороду, найчастіше, не дають потрібної стійкості, до того ж часто псуються від Довгого Використання, «иссекаются». Мармурові и Скляні дошки - гігієнічні и стійкі, альо ножі на них Швидко тупляться, а рука невмілого кухаря может зісковзнуті. Важкі дерев'яні дошки Любляна багато, альо ВАЖЛИВО пам'ятати про ті, Що саме смороду потребуються особливо ретельної дезінфекції после шкірного Використання.

Всупереч пошіреній думці, М'ясорубка - зовсім НЕ обов'язкове обладнання при пріготуванні м'ясного фаршу. Більш того, з нарубаного вручну, за помощью ножа або двох, м'яса, Прокуратура: більш соковіті и смачні котлети, соуси и начинка.

Корисностей інструментом є молоток для м'яса, альо без нього такоже можна обійтіся. Майже до такого ж ЕФЕКТ прізведуть неглібокі надрізі Вздовж и поперек, Які можна сделать на Шматко, призначеня для відбівання, с помощью ножа для обвалки.

Для того щоб правильно запекть м'ясо чи птицю в духовці, вам Знадоби Спеціальний термометр. ВІН являє собою тонку и довгу голка, на Іншому кінці Якої укріпленій сам вімірювальній прилад. Показуючі внутрішню температуру відрубі, ВІН дозволяє отріматі м'ясо самє тій мірі прожарювання, яка вам Необхідна.

Для Гасіння м'яса Використовують каструлі з Товсте дном або СПЕЦІАЛЬНІ горщики, для запікання - дека и жаровні, для відварювання - глібокі каструлі з великою місткістю. Обсмажуваті м'ясо найзручніше на чавуна сковородах-гриль. Для страв, приготовання за рецептами азіатсько-Тихоокеанського регіону, вам звітність, купити спеціальну Глибока сковороду з куполоподібнім дном - вок.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: