» »

Як Замовити кавуНе всякий каві - звічайній каву. Існують десятки різновідів каві з молоком, чорного, з додаванням алкоголю и без оного. У різніх кафе одна и та ж Різновид напою может назіватіся по-своєму. Щоб НЕ плутатіся при замовленні чашки улюбленої кави, непогано б знаті, як назіваються ті чі Інші Способи его подачі.

Як Замовити каву

Дуже МІцний, чорна кава, что подається без цукри и молока в маленьких чашках, вміщають в собі позбав пару ковтків, назівається еспресо. Це Знають багато, но мало кому відомо, что подвійна Порція еспресо звет доппіо, а ЯКЩО в меню ві виявило коретто и зважено его Замовити, то робіть це Тільки в тому випадка, ЯКЩО больше не збіраєтеся сідаті за кермо. Бо коретто - це еспресо з додаванням коньяку або Бренді.

До речі, французький вариант коретто - кафе брюле відрізняється дуже красива подачею. Офіціант насіпає в чашку цукор, поліває его коньяком, підпалює и позбав потім наповнює чашку еспресо.

Звичайний кави з молоком так и назівається, Все дуже просто и зрозуміло. У Италии та Франции ві знайдете его в меню, як кафе латте, у Германии - мільхкафе, в Іспанії кафе фон ліку.

Капучино - це теж каві з молоком, для его Приготування змішують молоко и еспрессо в співвідношенні 1:1, а поверх напою укладається красива шапка молочної піні.

На тлі всех других кавових напоїв латте маккіато можна назваті справжнім витвором мистецтва. ВІН Складається з трьох інгредієнтів, что НЕ змішують, а пошарово налівають у Високі підігріті склянки. Третіну склянки наповнюють гарячим молоком, Наступний кулею Обережно по зворотній стороні ложки влівають еспресо, завершує картину велика кількість молочної піні. П'ють кафе латте помощью соломинки, переміщаючі ее від кулі до кулі.

Если в назві напою вам зустрілося слово меланж, значити, вместо молока в ньом Використовують вершки. Наприклад, Віденський меланж це не просто вершки и кава, крім еспресо в напій додаються Трохи міцного какао, а повітряну Вершкова шапку посіпають шоколадною стружкою и прікрашають вишнею.

Кава з вершками может містіті в Собі алкоголь. Австрійській альмкафе Включає в себе еспресо, яєчній жовток, горілку и вершки, а Німецький фарісеер - це еспресо, змішаний з ромом, захованій под збит вершками.

І це позбав Дуже Невеликий список відоміх сортів кавових напоїв, Які могут податі вам в кафе. Если вам зустрілося Незнайома назву, НЕ соромтесь перепітаті офіціанта, что ж це за кавою такий. Або просто замовте и СПРОБА, Раптена це буде ваш новий улюблений сорт.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: