» »

Як користуватись барной ложкоюЛожка для коктейлів. Барна ложка - один з ПРОФЕСІЙНИХ інструментів бармена, необхідній для змішування коктейлів. Ее довжина больше, чем у звічайної чайної ложки, Аджея келиха и фужери, в якіх подаються ЦІ напої, по вісоті відрізняються від чайних чашок. А від ОБСЯГИ ее менше, чем у чайної ложки - Всього 5 р. Крім того, на кінці біля барної ложки может буті припаяна вилочка, деталь таблеткообразной або круглої форми. Альо Архів НАЙГОЛОВНІШЕ відмінність - це спиралевидная ручка.

Як користуватись барной ложкою

Щоб правильно користуватись барной ложкою необхідній Певний навік, Який, звічайній, прийде з досвідом. Цею інструмент Використовують для тихий коктейлів, Які НЕ вімагають аерації інгредієнтів, їх контакту з повітрям - для цього служити шекер. А вісь ложка потрібна, коли вам треба просто охолодіті суміш напоїв з льодом, Який Вже находится в келих. Помішуючі коктейль барной ложкою, ві повінні Здійснювати плавні Рухи в одному Напрямки. У ідеалі, при правильному помішуванні не винних буті чутні даже Дзвону кріжінок у келиха - смороду ВСІ рухаються з однією швідкістю, что НЕ стікаючісь и НЕ стікаючісь один з одним.

Досвідчений бармен зможите правильно візначіті і Час помішування. Если ві будете заважаті недостатньо довго, коктейль НЕ встігне охолодітіся, ЯКЩО ві перестараєтеся, лід розтане и напій буде занадто розведения. Если розмір колотого Льода великий, кількість перемішуючіх рухів может досягаті 40, 50 и даже 60 разів. Контролюваті це можна и по тому, наскількі зменшіть шматочкі Льода. Жорсткий правил тут не існує - використовуются ВЛАСНА інтуїцію та досвід.

Крім розмішування коктейлів, барной ложкою можна вімірюваті додаються в них інгредієнті, Аджея ОБСЯГИ ее відомій. При віготовленні шарувато коктейлів бармени часто Використовують ее, перевернувшись дном вгору и Вперше в край келиха, наліваючі по ложці Черговий куля напою. Металева кулька або набалдашник на кінці ложки назівається Мадлер и служити для подрібнення и роздавлювання фруктів. Вилочкою ЗРУЧНИЙ користуватись, додаючі в коктейль ягоди або маслини з банки, таблетку Використовують и для Приготування шарувато коктейлів и для розмінання м'яти з льодом, Наприклад, для Приготування «Мохіто». Іноді барна ложка має и практичне призначення для того, хто Питим коктейль - Наприклад, ЯКЩО ее ручка має форму трубочки.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: