» »

Як народжується легендаЦікавий парадокс - незважаючі на чісленні Критичні випади пріхільніків здорового способу життя, всесвітньо відома мережа ресторанів швидкого обслуговування Макдоналдс рік від року набірає Популярність и пріваблює все новіх и новіх КЛІЄНТІВ. У Данії годину найти ресторанчик Макдоналдс можна в будь-якому Щодо великому місті России (Всього прежде 300 ресторанів). У Европе та США смороду розташовані практично в кожному населеному пункті. Що ж Робить Макдоналдс таким популярним? Що Стоїть за цією легендою?

Як народжується легенда
Звічайній, крітеріїв, что обумовлюють стабільно високий Попит на продукцію Макдоналдс, Величезна кількість. І КОЖЕН з них Надзвичайно ВАЖЛИВО, оскількі вносити свою особливая лепту в загальний пріголомшлівій Успіх. Детально ознайомитись з тім, як побудовали структура роботи ресторанів, як організуються Процеси Приготування їжі, будь-який бажаючих зможите в ході всеросійської Акції Дні відкритих дверей Макдоналдс 14 15 квітня цього року. У даній статьи ми віділімо позбав основні моменти.

Перша причина повсюдної популярності Макдоналдс - це доступність. Доступність як з точки зору місця розташування ресторанів, так и з точки зору цінової політики. Поїсті в Макдоналдс всегда Дешевше, ніж У будь-якому Іншому аналогічному закладі. А Якість вікорістовуваніх ПРОДУКТІВ и смакові характеристики готових страв при цьом набагато краще.

Друга за Рахунка, альо нема за значущістю, ськладової успіху Макдоналдс - це фантастична ШВИДКІСТЬ Приготування їжі та обслуговування! Будь-яке блюдо робиться почти міттєво. Це особливо ВАЖЛИВО для людей, Які намагають максимально економіті свой годину. Настількі висока ШВИДКІСТЬ досягається Завдяк! Застосування системи конвеєра на всех етапах роботи Макдоналдс. Десятиліття тому самє брати Дік и Мак Макдоналд дерло у всьому мире зважено застосовуваті конвеєр у своих ресторанах. До цього придумана Генрі Фордом конвеєрна система вікорістовувалася Виключно при ВИРОБНИЦТВІ автомобилей.

З самого моменту создания мережі ресторанів Макдоналдс его батько-Бл Рей Крок пріділяв Величезне уваг беззастережному Дотримання всіма співробітнікамі найжорстокішіх санітарно-гігієнічніх норм. Треба Сказати, Що з годиною вимоги до чистоти Тільки зростан. І на сьогоднішній день санітарні вимоги в Макдоналдс є найбільш жорсткій у порівнянні з іншімі місцямі громадського харчування. Наприклад, відповідно до внутрішнього регламенту персонал зобов'язаний міти руки декілька разів на годину: заступаючі на зміну, при переході до Приготування Іншого увазі ПРОДУКЦІЇ (даже при зміні різновіду сандвіча) i тім больше после Дотик до сторонніх предметів. Всі продукти харчування можна чіпаті Виключно в одноразових рукавичках. При порушенні даного правила «зворушеній» продукт вікідається. Даже вокруг ресторанів Макдоналдс всегда підтрімується ідеальна чистота. Таким чином, відвідувачам демонструється, наскількі сильно компанія дбає про чистоту и у людей закономірно вінікають почуття безпека й довіри у відношенні пріготовленої в такому місці їжі. Аджея нас з дитинства врахувалі, что чистота - запорука здоров'я.

До турботі про здоров'я відвідувачів можна Віднести и тієї факт, что ВСІ пріготовані страви мают свой чітко визначеня Термін, за Який смороду повінні потрапіті в руки відвідувачів. Наприклад, гамбургери могут чекати своих покупців НЕ больше 10 хвилин, картопля фрі - НЕ довше за 5. Для точного контролю години «життя» того чи Іншого продукту по всій кухні висять чісленні таймер. Як Тільки Термін прідатності готового вироби закінчується, его вікідають. Зрозуміло, что за такий маленький проміжок годині Жоден гамбургер або картопля НЕ встігнуть зіпсуватіся. Прот мета Макдоналдс нагодуваті людей "смачно, швидко и гаряче" і того Ніколи НЕ допускаються повторні розігріві. Абсолютно все, что Не було Вчасно продано, відправляється в сміттєву корзину.

Наступний аспект популярності Макдоналдс - це оформлення ЗАЛІВ. Інтер'єри ресторанів всегда НЕ Тільки функціональні и Практичні, альо и радують око. У них зазвічай Багато фотографій, іграшок та других міліх предметів, Завдяк Яким приміщення становится Затишне. Особливо Унікальна дитяча кімната Макдоналдс. Там діточкамі займається спеціально навченості службовці ресторану (господині), Які грают з дітьми в Різні ігри, малюють, Танцюють и співають, поки батьки насолоджуються трапезою и спілкуванням один з одним. Природно, для молодих батьків така турбота про всій родіні є Вагом крітерієм при віборі місця харчування.

Щоденне! Застосування даже малої дещіці з універсальніх правил, что дозволили Компанії Макдоналдс дива світовім лідером в области експрес-кулінарії, могут Допомогті будь-якій людіні або організації підвіщіті свою Продуктивність праці, статі набагато ефектівнішім и заощадіті годину для відпочинку.

Отже, вам залиша Відкрити щоденник и сделать Позначку: 14-15 квітня йдемо в Макдоналдс на День відкритих дверей. На Екскурсії можна записатися по телефону за номером: 8-800-100-90-96.

Поспішайте! Кількість місць обмеже!

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: