» »

Як Скласти меню на весільний банкетОтже, ві Вже вибрать ресторан для вашого свята. Тепер Варто спантелічітіся Складання меню. На що Варто звернути уваг, щоб ваш стіл БУВ красивим, цікавім и різноманітнім?

Як Скласти меню на весільний банкет

Більшість ресторанів предлагают Вже Готові Варіанти меню на певні суми на одного гостя. Наприклад, на 1500, 2000 и 2500 рублей. Потрібно уважности вивчити надані Варіанти, порахувати, Скільки грамів їжі Вийди на шкірного гостя, по возможности попросіті у адміністратора фотографії страв або Накритий столу.

Як правило, в ресторанах дозволяють складаті індивідуальне меню, пропонуючі асортимент страв для Вибори. Для повноцінного меню краще вибрати 3-5 Видів холодних закусок (м'ясну, Рибне та овочеву), 3-4 види салатів, гарячу закуску, два Варіанти гарячих страв, фрукти. На десерт на весілля зазвічай замовляють торт або набор капкейків (маленьких тістечок).

При складанні меню врахову Смакуй всех гостей. Если среди гостей будуть вегетаріанці, не забудьте Замовити для них індивідуальне гаряче блюдо. Наприклад, запечені овочі.

Майже ВСІ наречені, и особливо їх мами, хвилюють, что ГОСТІ Залишаюсь голодними. У переважній більшості віпадків хвілювання віявляються Марні, Аджея адміністратор в ресторані з власного досвіду знає, Скільки нужно Замовити їжі, щоб стіл НЕ БУВ порожнім. Альо для СПОК можна орієнтуватіся на кількість грамів на людину. Без урахування десерту, фруктів и напоїв винне війта 1200-1400 грамів. Більше брати не Варто, Аджея тоді частина їжі после бенкету доведе просто викинути.

Більшість ресторанів предлагают «Фірмові» страви, Наприклад, фаршировані рибу чи порося. ЦІ закуски Дуже красиво віглядають на столі. Такоже можна Замовити гаряче блюдо, Яке виносить и розрізає сам шеф-кухар.

Если ресторан не может віготовіті торт, не забудьте Замовити его окремо. Ті ж стосується и короваю. Деякі ресторани дарують торт або коровай в подарунок при замовленні банкету на ПЄВНЄВ суму.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: