» »

Як Скласти технологічну картуТехнологічна карта являє собою документ з Описом технологічного процеса виготовлення страв, згідно з Якою здійснюватіметься Приготування страви и его подальша реалізація.

Як Скласти технологічну карту

У пункті «Вимоги до сировина» вкажіть сировину, напівфабрикати и харчові продукти, что Використовують при пріготуванні страви. До них повінні додаватіся Супровідні документи, Які підтверджують їх безпека і Якість.

У пункті «Рецептура» У ФОРМІ табліці вкажіть найменування всех ПРОДУКТІВ, что входять до складу страви, а такоже Вагу брутто в кілограмах шкірного окремо взятого продукту. Вкажіть Відсоток відходів при холодній переробці, а такоже масу напівфабрикатів и Відсоток ВТРАТИ при гарячій обробці шкірного продукту. Такоже вкажіть вага шкірного продукту в готовому вігляді. Окремо вкажіть масу напівфабрікату и вага готового продукту на 10 порцій.

У пункті «Технологічний процес» опішіть процес підготовкі сировина: розморожування, миття, Чищення, а такоже Способи нарізкі. Вкажіть послідовність додавання інгредієнтів, їх перемішування. Опішіть способ Приготування: обсмажування, запікання, варення. Вкажіть температуру і Час гарячої ОБРОБКИ.
У пункті «Вимоги до оформлення, реалізації та зберігання» вкажіть годину после Приготування до подачі до столу, то є годину зберігання до реалізації та температуру при его подачі. Вкажіть загальний Термін прідатності страви у годинах и температуру зберігання.

У пункті «Показники якості та безпеки» опішіть показатели якості страви за зовнішнім виглядах, Кольорах, смаком и запахом.

У пункті «Харчова Цінність» вкажіть кількість білків, жірів и вуглеводів, а такоже калорійність однієї страви.
Нижчих вказується упорядник технологічної карти и бухгалтер.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: