» »

Який ресторан у Москві НайдорожчеМосква - місто гарне, Динамічний и дорогою. Втім, и Місцеві Жителі тут Непрості, звіклі до Всього якісного и дорогого. Саме для них - цінітелів розкоші и естетів - відчіняють двері Найдорожчі Столичні ресторани.

Який ресторан у Москві Найдорожче

Ресторан з варварськи ценам

Рейтинг найдорожчих ресторанів Москви оновлюється практично щорічно. Згідно з останнімі Даними, Найдорожче московсько закладами громадського харчування є ресторан «Варвари». До Такої думки Прийшли Багато експертів, та й Самі відвідувачі. Ресторан Повністю віправдовує свою Назв. Ціни в ньом Дійсно варварські. Так, розмір СЕРЕДНЯ чека там ставити около 6000 рублей (без алкоголю).

Меню найдорожчих ресторанів Москви

«Варвари» - один Із закладів відомого шеф-кухаря и ресторатора Анатолія Комма. У Основі меню цього ресторану лежати страви традіційної російської кухні. Тутешні кухарі змоглі Зберегти суть справжнього російського обіду, однак при цьом смороду до невпізнання змінілі его форму.

Ті, что смороду предлагают відвідувачам назівається молекулярною кухнею. У ее Основі лежати рецепти, Які передбачають сотні експеріментів з самими звічайній продуктами. Тільки тут Жителі та ГОСТІ століці могут Замовити цукерки з курячої печінкі, Рідкий Бородинський хліб, розкрішені в порошок потрошка и Багато Іншого. При цьом шеф-кухар цього ресторану пішається тім, что ВСІ страви пріготовані Виключно з ПРОДУКТІВ, вірощеніх в России.

Відвідувачам тут предлагают втамуваті, швидше, естетичний, а не фізичний голод. Трапеза в «Варварах» - це цілий гастрономічній спектакль. У цьом ресторані НЕ можна Замовити якесь ОКРЕМЕ блюдо, тут запропонують Вже Складення сет. Як правило, в нього входити дев'ять змінніх страв. Так, в сет «Російські Традиції» входять пельмені, млинці, оселедець под шубою. Однак впізнаті настількі Прості страви почти нереально. На десерт в ресторані запропонують Оригінальні бурякові Чіпси и Буряковій морозиво з хріном. Незважаючі на нехітрі інгредієнті, смак у Даних страв просто божественний!

Інтер'єр найдорожчих ресторанів Москви

Інтер'єр «Варварів» увібрав у себе ВСІ типові уявлення про Російські Традиції та истории. На стінах тут висять вологодські мережива и килими Строката Забарвлення, на столах лежати квітчасті хустки, стільці в ресторані Ніби тронні крісла, а посуд розпісана Хохломи. У інтер'єрі переважають червоний, чорний, срібний и білий колір. Трапеза в «Варварах» проходити под класичну музику. Строгі фраки и білосніжні рукавички офіціантів додаються загально антуражу ще больше вітонченості та вішуканості.

Як потрапіті в найдорожчих ресторан Москви

Заклад «Варвари» настількі корістується популярністю, что потрапіті в нього можна позбав за попереднім записом. Однак Очікування візіту Варто того, щоб особисто спробуваті Оригінальні страви молекулярної кухні. Меню ресторану дозволити Відкрити Щось нове у своих Смакова ПЕРЕВАГА и здівуватіся гармонійному поєднанню, здавай б, абсолютно непоєднуваніх інгредієнтів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: