» »

Що таке кейтерінгова компаніяКейтеринг завойовує в Нашій Країні всю Більшу Популярність. Аджея Завдяк Йому можна устоюваті заходь даже на самих Незвичайна МАЙДАНЧИК.

Що таке кейтерінгова компанія
Кейтеринг - це віїзна кухня и віїзне обслуговування. Ця тенденція прийшла до нас Зі сполучення Штатів и з Заходу, часто можна Бачити в фоторепортажах офіціантів в білосніжніх рукавичках в маєтках знаменитостей на шикарних весіллях и прийомов. У нас до кейтерингових компаніям найчастіше ставлять з недовірою, вважаючі за краще традіційні ресторани.

Кейтерінгові Компанії, як правило, організовують люди з великим досвідом роботи в ресторанному бізнесі, Наприклад, шеф-кухаря або керуючі. Такоже кейтеринговое обслуговування є при багатьох ресторанах и ресторанних Мережа. Если ві галі не Визначи з місцем проведення заходу, менеджер підбере для вас Варіанти майданчиків и проведен їх показ. Вам запропонують Варіанти меню: ВАРТІСТЬ банкетного меню у великих містах складає від 1500 до 3000 рублей на персону, фуршетного - від 500 до 1200 рублей. У кожної Компанії є Мінімальна сума замовлення, від Якої смороду Працюють. У ВАРТІСТЬ меню зазвічай Вже включені: робота офіціантів, транспорт и уборка.Прі організації ЗАХОДІВ на природі, фуршетів на модних показах и всілякіх презентаціях, кейтеринг просто незамінній.

Віїзне обслуговування має певні плюси: - ві можете організуваті банкет в палаці, вечірку на даху будинку, випускний на теплоході-зазвічай Пропонується велика кількість варіантів меню на найрізноманітніші суми-Якість Приготування нітрохі НЕ гірше, ніж У стаціонарному ресторані-во время транспортування ПРОДУКТІВ вікорістовується Спеціальний транспорт, обладнання холодильниками

Альо є деякі Мінуси, Які такоже звітність, враховуваті: - бюджет заходь в більшості віпадків буде больше, чем у ресторані, Аджея, крім меню, окремо оплачується оренда площадки-на Деяк МАЙДАНЧИК могут буті НЕ Дуже хороші умови для роботи віїзної кухні, це краще з 'ясувати заздалегідь-поза прайси й достатньо велика кількість кейтерингових компаний, и нужно Дуже уважности поставіті до вибор, інакше є ризико отріматі неякісні послуги

При віборі кейтеринговой Компанії нужно звертати уваг на ті, як спілкується з вами менеджер, на досвід роботи Компанії, Відгуки. Краще заздалегідь оцініті Якість страв - для цього попросіть пріготуваті тестове меню для дегустації. Если ві не буде ласкавий з Вибори - ваше свято пройде чудово!

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: