» »

Що таке салат-барЕсли ві Хочете відчуті собі шеф-кухарем або вам просто пріївся складу популярних салатів, тоді салат-бар - це для вас. Це місце, де можна можна поексперіментуваті и проявіті фантазію в поиска нового оригінального смаку.

Що таке салат-бар
Салат-баром назівають спеціальну лінію подачі страв у ресторані або супермаркеті, де Відвідувач может самостійно пріготуваті салат. ВІН являє собою буфет або вітрину, де інгредієнті салату сервіровані а-ля фуршет. Клієнт салат-бару бере тарілку або пластиковий контейнер для упаковки страви и вібірає будь-які сподобалися компоненти и всілякі заправки, Які підходять до них.

Що являє собою салат-бар

У більшості кафе и закусочних салат-бар предлагает звичних їжу. Тут можна найти салат айсберг, тертий сир, помідори, огірки, гриби и сухарики. З соусів и заправок до салатів подаються «песто», «Ранч», «тисяча островів», рослинне масло и оцет, Які й достатньо Універсальні и підходять практично до всіх страв.

У ресторанах ж більш високого уровня салат-бар может буті укомплектованості незліченною кількістю всілякіх інгредієнтів: листовий салат ромен, рукола, молодими пагонами шпинату, міні-кукурудза, Паростки бамбука, пророщена пшениця, тофу, різнімі видами бобових и овочів. Такоже можна побалувати себе розмаїтістю свіжіх фруктів, домашнімі супами, желе и пудингами.

Концепція салат-бару широко вікорістовується в готельно бізнесі. Готелі Надаються Клієнтам комплексні сніданкі у вігляді шведського столу з чисельно Вибори закусок.

У супермаркетах салат-бар может Запропонувати покупцям вибір готових салатів: «Цезар», «Грецький», «Олів'є» и т.д., а такоже асортимент м'ясних компонентів з індічкі, ростбіфу та шинки для тихий, хто хоче скуштуваті «Кобб-салат» або будь-який Інший м'ясний салат. На вітринах салат-бару можна віявіті даже піцу, пасту та Інші гарячі страви.

Оплата салат-бару

Є два способи оплати страв з салат-бару. У первом випадка покупець оплачує встановленного суму и может одного разу підійті до вітрини, щоб взяти необхідні інгредієнті. У іншому - покупцеві надається можлівість делать НЕОБМЕЖЕНИЙ кількість підходів, альо плата за такий тип харчування буде Трохи Вище. Если салат буде позбав ДОПОВНЕННЯ до ОСНОВНОЇ страви, то перший способ переважніше. Альо ЯКЩО салат стане основою вечері, Варто вібрато Необмежений доступ до салат-бару.

На жаль, харчування в салат-барі здоровим назваті НЕ можна. Дивлячись на десятки ємностей з різнімі закусками, хочеться спробуваті все. Тому харчові розладі среди любителів салат-барів - НЕ рідкість.

У супермаркетах зазвічай вноситися плата за кожні 100 грамів готового блюда. Покупець набірають салати в пластикові контейнери, їх зважують на Касі або в спеціально відведеному для цього місці і потім клієнт оплачує покупку. У цьом випадка слід враховуваті, что різноманітність овочів, заправки на Основі майонезу и сір збільшують Вагу страви, а, отже, Такі страви коштуватімуть дорожча.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: