» »

Як сервіруваті фруктиНа будь-якому застілля вази з фруктами особливо привертають увагу гостей. Ягідні и фруктові плоди відмінно освіжають, втамовують Спраг. Їх можна Їсти окремо як десерт або як закуску з алкогольними напоями або з чаєм. Фруктовий стіл вімагає Виконання Деяк правил сервіровкі.

Як сервіруваті фрукти

Вімійте и обсушіть фрукти перед подачею на стіл. Запропонуйте гостям фрукти в спеціальніх вазах або подайте фрукти шкірному запитаних окремо на десертній тарілці. Такоже не забудьте сервіруваті стіл Паперове серветки и фруктовими приладами - невеликим перочіннообразній ножем Із загостренім кінцем и Виделка з двома зубцями. Поставте страви з фруктами окремо на стіл сервіровкі або відразу розставте вази на урочистих столі - смороду стануть Відмінною прикрас свята.

Розріжте грейпфрут, КІВІ та манго на Дві половинки. М'якоть грейпфрута по краях від шкіркі підріжте ножем. Подайте ЦІ фрукти на десертній тарілці зрізом вгору, а окремо в креманку насіпте цукор або цукровий пудру.

Подавайте сливи й абрикоси цілімі, а вишню и черешню з плодоніжкамі на дрібній тарілці. Персики надріжте ножем по Борозенка. Праворуч від ягід поставте піріжкову тарілку для кісточок. Ананас очістіть и розріжте на кружечки або кубики и за Бажаном залійте сиропом. Подавайте ягоди в креманках з десертною ложкою. Окремо Запропонуйте згущене молоко, вершки, Цукрове пудру, морозиво. Такоже подаються очіщені банани, порізані кружальця.

Розріжте кавун навпіл уздовж, а потім поперек на невелікі шматки товщина около 2 см, зерна не видалялися и розкладіть шматки на блюдо. Діню розріжте Вздовж, відаліть насіння ложкою, наріжте на шматки товщина 1,5 см и такоже розкладіть в Глибока тарілку. Або очістіть кавун и діню від кіркі и наріжте кубиками.

Очістіть яблука и груші від шкіркі, а потім відаліть серцевину и розріжте плоди на невелікі частиночки. Апельсини поріжте кружечками або зніміть шкірку и наріжте кубиками. Мандарини перед подачею на стіл очістіть и обробіті на частиночки. Виноград відокремте невелика ГРОНУ, щоб гостям Було ЗРУЧНИЙ брати їх руками.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: