» »

Як прікрасіті пляшки шампанського до весілляЯк прікрасіті пляшки шампанського до весілля. Дві пляшки шампанського для молодят давно стали традіцією: одну покладається Відкрити в Першу річніцю весілля, другий - з народженням первістка. Ігріста Рідина буде Віпітено, а Ємність - у смітник? Звічайній ж ні, ЯКЩО в день одруження ГОСТІ подарують наречення и нареченій оригінально оформлені пляшки!

Як прікрасіті пляшки шампанського до весілля
Вам Знадоби
  • Пляшки, папір для декупажу, запікає фарби в гранулах для скла («креативні гранульова») i клей для них, плівка для дизайну (італійська «Sospeso Trasparente» або Інша), клей ПВА, двостороння роздруківка метеликів (або вірізані картинки), акриловий лак , тонка дріт, бісер, Ватю паличка, спирт чи засіб для миття посуду, фен

Шийки пляшок знежірте, протерші ватяний дисками, змоченімі спиртом, або губкою Із засобой для миття посуду. Нанесіть на горлечка клей для «креативних гранул». Потім Самі гранульова розподіліть по Верхній частіні пляшки з невелика проміжкамі. Патьокі клею зітріть ватно паличка. Пензлик после клею відразу обполосніть гарячее водою з миючих засоби. После полного вісіхання пріклеєніх гранул просушіть пляшки феном.

Метеликів покладіть у воду на 10 - 15 хвилин. Потім з'єднайте їх з плівкою клеєм для декупажу. Плівку перед пріклеюванням метеликів теж краще знежіріті. После полного вісіхання акуратно віріжте картинки. Надал їм ОБСЯГИ, нагріваючі над маленькою свічкою на вісоті 2 см. Руху метеликів над полум'ям круговими Рухами, пока не почнет легке деформування, а потім надавайте їм природний вигляд круглим кінцем кулькової ручки. Всі треба делать Швидко: плівка залішається еластичний НЕ довше за парі секунд!

Починаєм декоруваті пляшки папером для декупажу помощью клею ПВА. Відріваючі невелікі шматочкі, спочатку заклеюйте ділянки между наплівамі фарби на склі. Частки паперу сполучайте або впрітул, або з мінімальнім нахлестом. На рівніх ділянках можна клеїті шматочкі БІЛЬШОГО розміру, на опукло або увігнутіх - Меншем. Це поможет унікнуті складок.

Колі пляшки будут Повністю покріті папером, нанесіть на них акриловий лак (не менше 5 - 6 шарів). Таким же лаком слід покритием и метеликів.

Останній куля лаку кладіть уже з використаних бісеру. Метеликів (теж помощью лаку) оформите дротом и бісером и приклейте їх до пляшок.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: