» »

Як прікрасіті фруктиФрукти Прекрасні Самі по Собі и їх найчастіше Використовують як прикраси других страв. Альо Фігурна нарізка и Оригінальні колірні поєднання здатні сделать подачу фруктів и страв їх них ще ефектніше.

Як прікрасіті фрукти

Найпошіренішім способом прикраси фруктів є Карвінг, тоб вірізування узорів. Карвінгу можна піддаті и маленьке яблуко, и Величезне кавун. Правда, без відповідніх інструментів и Деяк досвіду шедевра вам не создать. Альо не впадайте у Відчай. Нескладні візерунки ві зможете зобразіті звічайній ножем, орієнтуючісь на креслення, Малюнок, або просто давши волю Фантазії.

Візьміть, Наприклад, зелені та червоні яблука. Наріжте їх на рівну кількість однаково горизонтальних скібочок. Вікладіть з скібочок цілі яблука, чергуючі смужки кольорів. Если у вас є спеціальна насадка для Вирізання конусів, точно так само повірезать конуси в обох сортах яблук, в підсумку ві отрімаєте червоні яблука з зеленими точками и навпаки. Фурор среди гостей после цього вам ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ.

З того ж яблука можна віготовіті справжнісінькі троянди. Розділіть яблуко на 4 частині, відаліть серцевину и наріжте з кожної четвертинки тонкі скібочкі. Опустіть яблука в кіплячій сироп и відваріть ПРОТЯГ 1-2 хвилин до м'якості. Акуратно розкладіть частиночки на кулінарній дошці, змастіть їх розчіненім желатином. Візьміть одну з них и скрутіть в трубочку. Наступний частиночки оберніть вокруг ПЕРШИЙ. Так часточка за частиночки, пелюстків за пелюстків зліпіть троянду. З парі яблук у вас винен війта цілий букет.

Безсумнівнім фаворитом фруктового столу стане їстівна корзинка. Візьміть велику діню або середніх Розмірів кавун. Розріжте навпіл, для більшої краси зверху можна Залишити своєрідну ручку. Серцевину війміть ложкою або спеціальнім прістосуванням. Вісь власне и все. Заповніть таку корзинку на свой Розсудів. Начинка могут служити виноград, апельсінові та мандарінові частиночки, різного роду ягоди, дінячі и кавунові кульки, війняті до цього з тіла кошика.

Чи не соромтесь віявляті фантазію. Прінадність фруктів Полягає в тому, что їх можна варіюваті между собою Нескінченно, и Жодний з поєднань НЕ опінії неправильним.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: