» »

Качка, запечена в духовці: секрет хрусткої скорінкіЗапекть хитавицю в духовці Дуже просто. Така страва стане оздобою будь-якого столу. Качка з золотистим скорінкою підійде для свята, альо їй можна побалувати домашніх и в самий звичайний день, не чекаючі Певного приводу. Щоб скорінка у качки булу НЕ Тільки красивою, альо и хрусткої, нужно знаті деякі правила Приготування.

Качка, запечена в духовці: секрет хрусткої скорінкі

Як підготувати Качин тушку

Качка - птах жирна, тому ее НЕ нужно змащуваті маслом, навпаки, нужно позбутіся від надлішків жиру, зрізавші его з задньої Частини и в области шії. Жир розм'якшіть корочку в результаті Приготування, что позбавіть ее Бажанов хрускоту.

Ще один секрет хрусткої качіної скорінкі - обливання тушки окропом. Хитавицю нужно Дуже Повільно політи 2,5 літрамі окропив, альо так, щоб вода не потрапляла всередину. Потім тушку нужно вітерті насухо чистимо рушником, прібраті на Грат на півгодіні и повторити операцію з ще 2,5 літрамі окропив, Який закріє пори на качіної шкірі, что спріятіме Утворення скорінкі.

Далі настає черга СОЛІ и спецій. Тушку нужно натерти столовою ложкою СОЛІ и спеціямі для м'яса качки, Які продаються практично в будь-якому магазині. Через 30 хвилин можна приступати безпосередно до запіканню, зробім Попередньо проколеш зубочисткою в самих жирних місцях, щоб Зайве жир под впливим температури вітік з качки в процесі Приготування.

Як пріготуваті хитавицю в духовці

Хитавицю нужно ставити Тільки в розігріту духовку, на деку вона винна лежать на решітці грудкою вниз. Жир в цьом випадка буде спокійно стікаті, а хитавиця запікатіметься до золотістої скорінкі.

ПРОТЯГ Першої години хитавицю нужно запікаті при температурі 150С, потім ее нужно збільшити до 170С и Залишити качку ще на одну годину (або до готовності). Останній раз температуру нужно збільшити до 190С, а качку перевернути на спинку и Залишити в духовці ще на 20 хвилин.

Прості хітрощі зроблять Приготування качки в духовці цікавім процесом, а в результаті Вийди Дуже смачно блюдо.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: