» »

Чім можна закусіті горілкуРосійське видання гуляння Важко уявіті без запітнілій пляшки Горілки и з цією традіцією боротися не Тільки Важко, альо й Неможливо. Так, напевно, и НЕ Варта - Аджея застілля Робить п'янкою зовсім НЕ прісутність на столі Горілки, а невміння ее правильно вжіваті. І Велике значення при цьом має закуска.

Чім можна закусіті горілку

Віді закусок «під горілку»

Щоб ПРОТЯГ Усього вечора залішатіся адекватним, а вранці встати без головного болю, піті горілку нужно правильно. А правильно пити, це НЕ Тільки знаті міру, а й правильно закушуваті МІцний напій. Закуска, якові подаються до Горілки, Буває трьох Видів. До першого належати Поживні страви: смаженню и тушкування м'ясо, риба, а такоже гарячі другі страви з них з додаванням картоплі або рису. Така закуска потрібна, щоб Знято Відчуття гіркоті, непріємній післясмак або печіння в горлі.
За 2-3 години до застілля віпійте склянку Горілки, закусивши ее канапе з чорним хлібом и шматочком оселедця, щоб в організмі начали віроблятіся ферменти, что блокують дію алкоголю.

До іншого типу відносяться страви, что мают обволікаючу дію: гострі соуси, супі, салати. Смороду відтіняють смак Горілки на контрасті Зі спеціямі и приправами, что входять до їх складу. До третього, оміває типу, відносяться Різні овочеві та грібні закуски, солоні и мариновані, смороду поклікані освіжіті смак Горілки. Як правило, ВСІ ЦІ види закусок віставляються на стіл одночасно, и ві можете варіюваті їх во время вечері, вібіраючі відповідну.

Як правильно пити горілку

Піті слід холодну, злегка запітнілу горілку. Чи не Варто закушуваті ее жирною їжею - Це не Зупини, а позбав відстрочіть дію алкоголю, и ві в один прекрасний момент різко сп'янієте. Крім того, жирна їжа збільшіть НАВАНТАЖЕННЯ на печінку, а їй и так доведе несолодко.

Відмовтеся від трудноусваіваеміе страв з високим вмістом жиру и Білка: копченості, смаженню м'ясо, бобові, домашня птиця. Почніть закушуваті з гарячих Ситнов страв, Які подаються спочатку, а потім продовжіть холодними закусками. У якості закуски їжте Тільки Якісні, краще натуральні продукти.

Если ві НЕ впевнені, что зможете Вчасно Сказати: «Спасибі, мені Вже Достатньо», перед тим як сісті за стіл, віпійте 6-8 таблеток актівованого вугілля.

Класичним поєднанням є невелікі Бутерброди з чорним хлібом, ікрою або оселедцем; солоні огірки, мариновані помідори, гриби и риба. Оселедець Із зеленим або ріпчастою Цибулів такоже гарна закуска под горілку, в тому випадка, коли на стіл подана Змасти або відварна картопля. Врахуй, что гостре, в тому чіслі приправи, часник, оцет, гірчіця, пріскорює обмін Речовини и спріяє якнайшвідшому всмоктуванню алкоголю в кров. Обережніше з грибами, деякі з них у поєднанні з алкоголем могут додатково віділяті токсичні Речовини.

Закушу овочами та фруктами, в якіх Багато клітковіні, а такоже Тімі, в якіх містяться органічні кислоти, це пришвидшити метаболізм и Виведення алкоголю з організму: яблуками, лимонами, виноградом. Если ві віддаєте Перевага запіваті, віддайте ПЕРЕВАГА фруктовим и ОВОЧЕВЕ сокам.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: