» »

Що робити з імбіромІмбір БУВ відомій ще в давні Рімі, альо после Падіння цієї Великої імперії, пряність булу Забута. Повернувши імбір західної цівілізації Знаменитий мандрівник Марко Поло. Кумедна корінь Швидко нашел КОЛІШНИЙ Популярність и даже БУВ «чинний» в палацово кухнях. До речі, Винахід знаменитих імбірніх пряніків пріпісують ні кому-небудь, а самій королеві Англии Єлізаветі I.

Що робити з імбіром
Немає такого типу страв, до Якого б «Не підійшов» імбір. Супі, закуски, м'ясо и риба, салати, випічка та напої - обов'язково знайдеться хоч один рецепт, в якому среди інгредієнтів значитися імбір. Для того, щоб вірішіті що робити з наявної у вас пряністю, нужно, в Першу Черга, знаті в якому вона вігляді.

Свіжий корінь імбіру

Свіжий корінь імбіру Буває двох Видів - молодий и старий. Молоді корені такоже назіваються зеленими або Весняній. У них гладка бліда тонка шкірка, легко відскоблюваті нігтем. ВІН НЕ вімагає Очищення и володіє ніжнім и м'яким смаком. У наших широтах Такі коріння рідкість І, ЯКЩО Вже смороду попал вам в руки, то Найкраще что ві з ними можете сделать - сірімі Додати в салат.

Зрілій корінь імбіру покритів.Будівництво Жорсткий шкіркою, якові можна Тільки зрізаті. Всередіні кореня віразні волокна. Прот, зрілій корінь НЕ означає негідній - ВІН має яскраве вираженною смаком и ароматом, его труть або нарізають, что б додаваті в гарячі страви, напої, Різні соуси. Звичайний курячий бульйон, звареній з скібочкою імбіру, ​​відкріє вам нову палітру смаків.

Если ві розрізалі корінь імбіру поперек и побачим всередіні синє кільце, ні в якому разі НЕ вікідайте пряність! Вам крупно повезло, Аджея Це не цвіль и НЕ грибок, а ознака, характерний для Прянощі особливого сорту - китайського білого імбіру. ВІН вважається самим Соковита и ароматним.

Зберігають свіжий імбір в холодильника, неочищені, обернувшись в паперовий рушник и запакувавші в пластиковий пакет. У такому вігляді корінь зберігає свои Властивості до трьох тіжнів.

Мелен імбір

Це порошок з висушеності кореня імбіру, ​​Який нашел ШИРОКЕ! Застосування в десертах и ​​пряних сумішах. Саме Мелен імбір додаються в каррі и з ним печуть Різні пряники и пряники. Вважається, что его аромат відрізняється від аромату свіжого кореня. У рецептах свіжий и Мелен імбір невзаємозамінні.

Мелен імбір зберігають у герметичних ємностях в темних прохолодніх місцях. Термін зберігання Такої Прянощі від року до трьох років.

Маринований імбір

ЦІ ласощі добро відомо всім Шанувальник японської кухні. Мелен імбір неодмінна додаток до суші, альо Варто знаті что в східніх странах его такоже Використовують як своєрідній освіжувач дихання.

Маринований імбір в Закритому вігляді зберігається відповідно до дати, зазначеної на упаковці. Відкритий Маринований імбір может зберігатіся в холодильника до трьох місяців, за умови, что ві залиша его Занурення маринад.

Зацукрованій імбір

Вішукані ласощі - зацукровані імбір. Йо можна Їсти просто так, як сухофрукти, а можна додаваті в десерти. Скрізь, де Використовують цукати, при бажанні, ві может замініті їх зацукрованім імбіром. Зацукрованій імбір зберігається так само, як сушений, альо від его Термін прідатності набагато коротше - до трьох місяців.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: