» »

Що можна пріготуваті з чорноплідної ГоробинаЧорноплідна горобина є одним з лідерів среди чагарніків и плодових дерев за змістом корисних Речовини, вітамінів и мікроелементів. Варені І напої з черноплодки відрізняються особливая смаком.

Що можна пріготуваті з чорноплідної Горобина
Ягоди чорноплідної Горобина Використовують в медичних цілях, як стимулятор кровообігу, засіб від гіпертонії, для Підвищення імунітету, Поліпшення травлення. Такоже усім відомій смак ціх в'яжучих ягід, їх вжівають в їжу: у сухому, замороженому, свіжому вігляді, у вігляді консервів, а такоже в алкогольніх и безалкогольних напоїти.

Заготовити на зиму варення, повидло, конфітюр и джем з Горобина, ві НЕ Тільки ЗАХИСТ собі від простудних захворювань, а й порадуєте близьким Смачна пирогами та шарлотки. З сухих ягід можна готувати підбадьорлівій фруктовий чай, Який зігріє вас не Тільки холодними Зимовой Вечор, а й освіжити в Спекотно літній день.

До СВЯТКОВИЙ столу подайте вино, Лікер або настоянку з чорноплідної Горобина и Ваші ГОСТІ НЕ Залишани Байдужим до терпкому и тонкому смаку ціх чудовим напоїв. Ваші діти теж будут раді відмінному частуванню, так як чорноплідна горобина Дуже смачно и Корисна І дорослим, і малюкам. Наприклад, цукати - дивовижності ласощі для дітей, а головне натуральне и без шкідливих добавок. А ЯКЩО ще Цукатні трапезу Завершити киселем з Горобина, то вважаєтся, что солодку и здорове життя ві своїй дитині забезпечен. А можна пограті и одночасно Зберегти Корисні плоди: низах на нитку ягоди Горобина з помощью голки, и у вас Вийди запас вітамінів у вігляді сухих ягід, а такоже симпатичні Намисто и браслети на радість дітлахам.

До варення, джему и повидла можна Додати Інше консервування - компот и соки з м'якоттю чорноплідної Горобина або без неї. Варення з черноплодки можна згрупуваті з яблуками або з вишневого листя, компоти з будь-Якими фруктами на ваш смак. При марінуванні огірків Дода до них жменю ягід Горобина, и маринад прідбає Незвичайна смак. А ще можна просто заморозіті ягоди Горобина в морозільній камері. После розморожування взимку смороду будут ще смачніше.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: