» »

Як правильно вибирати і зберігати ананасиАнанас - це дуже корисний фрукт. Його використовують для приготування салатів, десертів, вживають просто так в їжу, консервують. Зростає ананас на землі, у висоту він досягає 90 см. Шишка ананаса в діаметрі має від 10 до 30 см. У плоду на кінці завжди є листя - чим вони зеленіша і свіже, тим краще плід зберігся при транспортуванні.

Як правильно вибирати і зберігати ананаси

 

Користь ананаса

Ананас в своєму складі має дуже багато корисних речовин. У ньому більше вітамінів С і А, ніж у лимонах. Ще в ньому присутній рибофлавін, піридоксин, тіамін - ці речовини надають на людський організм благотворний вплив.

Хоч в ананасі багато цукру, продукт він дієтичний. Адже неможливо з'їсти багато ананаса за рахунок величезної кількості клітковини. Цей фрукт протипоказаний у великих кількостях людям із захворюванням шлунка. А ще ананас може погано позначатися на здоров'ї зубів - в ньому підвищена кислотність.

Вибираємо ананас правильно

Стиглі ананаси зазвичай мають темну шкірку, м'якоть ж у них оранжево-жовта. Аромат приємний, вага великий. Якщо ви при виборі ананаса помітили темні ділянки або вм'ятини, то краще не беріть цей плід, швидше за все, він пошкоджені і перезрілий.

Як зберігати ананаси

Недозрілий ананас можна зберігати кілька днів при кімнатній температурі. Тільки стежте за появою темних плям. Помітили прілості - постарайтеся швидше з'їсти плід, поки він не зіпсувався.

Ще недозрілий фрукт можна загорнути в папір, прибрати в холодильник у відділ для зберігання овочів. Якщо ж ви зберігаєте ананас не в папері, то час від часу перевертайте його, щоб не з'явилися темні плями. Це ж правило стосується дозрілих плодів.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: