» »

Як вживати морську сіль в їжуМорську сіль випарюють з морської води і злегка очищають від домішок. Вона містить безліч корисних елементів і підкреслює оригінальний смак страв, роблячи їх духмяний і ніжніше.

Як вживати морську сіль в їжу
Вам знадобиться
  • - морська сіль

Використовуйте велику і середню морську сіль для приготування перших страв - кладіть в каструлю відразу після закипання овочевих і рибних бульйонів і перед закінченням варіння м'ясних супів.

Насипайте велику і середню морську сіль в гарячу воду перед варінням рису, овочів і макаронних виробів. Застосовуйте таку сіль для консервування та засолювання риби.

Вживайте дрібну морську сіль у вже готових стравах, в тому числі і безпосередньо за столом. У салати морську сіль кладіть перед тим, як полити їх маслом.

Спробуйте суміш під назвою «Морська сіль з травами», яка містить, крім солі, зелена цибуля, петрушку, базилік, морські водорості і іноді ще прянощі. Таке поєднання допомагає зміцнити імунітет, розщепити жир і вивести рідину з організму. Особливо суміш солі і трав корисна людям з хворобами нирок і артеріальною гіпертонією. Їм навіть радять щодня приймати чайну ложку цієї суміші як ліки.

Зверніть увагу на те, що якісна морська сіль повинна містити близько 50% KCl. У ній немає штучних добавок. У солі, де переважає CaKl, мало цінних компонентів, здатних оздоровити організм. Морська сіль взагалі вважається більш солоною, ніж звичайна очищена сіль, тому і додавати в їжу її треба менше, ніж ми звикли.

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: