» »

Користь киселюКисіль зазвичай готують на основі картопляного або кукурудзяного крохмалю з додаванням усіляких ягід, фруктів, джему. сиропів, варення, молока. Це досить-ситний і поживний напій, який прекрасно засвоюється людським організмом. Вміщені в ягодах мікроелементи і вітаміни благотворно впливають на самопочуття. Дізнаємося ж, чим корисний кисіль для лікування різних хвороб.

Користь киселю
1. В'язка ніжна консистенція киселю відмінно підходить для роботи шлунка, допомагаючи впоратися з неприємними відчуттями при виразці, гастриті, коліті. Він покращує мікрофлору шлунка, сприяє нормалізації травлення є чудовим засобом при боротьбі з дисбактеріозом.

2. Кисіль з додаванням чорниці здатний поліпшити зір, налагодити роботу органів травлення, при кишкових отруєннях полегшити стан.

3. Завдяки корисним речовинам і вітамінам, які містяться в ягодах, кисіль зміцнює імунітет, здійснює загальнозміцнюючі вплив на весь організм, виводить токсини.

4. Яблучний кисіль взимку допоможе наситити організм вітамінами, підсиливши його захисні властивості, збільшивши в крові гемоглобін.

5. Журавлинний кисіль відмінно справляється з простудними захворюваннями, в ньому присутня ацетилсаліцилова кислота і велику кількість вітаміну С.

6. Вівсяної кисіль корисний для шлунка і кишечника, зміцнює імунітет, органи кровообігу, нормалізує обмін речовин.

7. Вишневий і ожиновий кисіль допомагають зміцнити кровоносні судини, поліпшити пам'ять, впоратися з тонзилітом, бронхітом, хронічної ангіною.

Як бачите, насолоджуватися киселем ще й корисно, так що частіше радуйте себе і своїх близьких цим напоєм!

Автор: Максим Привалов
Рекомендуємо почитати:
Коментарі: